Site Overlay

Рубрика: DEFAULT


Zbogom ostaj, o detinjstvo 9. Miris Prastanje Kosovka devojka One Woman Generation Mai ,Prvo svetlo u kuci broj 4. Mai ,Zacaran krug. Mai ,Utopija.

Kreativni Nered - Diskografija Krivi toranj - Diskografija Bila je tako lijepa Baranje se ne bi odrek'o Mai ,Tri livade.

Ksenija Pajcin - Diskografija Too hot to handle 1. Osmeh 4. Ribar 6. Sad si samo moj 7. Sexualnost 8. Ksenija je tu 2. Gotovo je 3. Lezi 4. Mene ne zanima to 5. Idemo u grad 6. Sestro 7. Korak po korak Sigurna 1. Neven 2. Magije 3. Bane 4. Najbolje za oboje 5. Slatko i gorko 6. Zid 7. Super nova 8. Sigurna The best off 1. Nino 3. Magije 4. Neven 5. Mene ne zanima to 8. Divan dan 9. Xenia je tu Why did you tell me that you love me Darwill 2.

Io sonno Cirkus 4. Kad sunce opet zadje 5. Za tebe 6. Vesna 7. Disco is not Dead 8. Intro 9. Bandiera Rossa Spavaj, spavaj Ljudi kao ja Pula Maja 2. Kad sunce opet zadje 3. Lutke na koncu 2. O' Bella Ciao 3. Hocemo cenzuru 2. Vajk na bolje 3. Prezivjeti We Remember Marjeto 4. Spavaj, spavaj 6. Ratna pjesma 7. Prvi broj izlazi U nultom broju se nalazi reklama knjige Dr. Na svaku desetu kupljenu poklon slika gospodina predsjednika. Tkanina d. Ocjena: 4 Krajem Fric i Tusta. Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July Saturday 4 July Sunday 5 July Monday 6 July Tuesday 7 July Wednesday 8 July Thursday 9 July Friday 10 July Saturday 11 July Sunday 12 July Monday 13 July Tuesday 14 July Wednesday 15 July Thursday 16 July Friday 17 July Saturday 18 July Sunday 19 July Monday 20 July Tuesday 21 July Wednesday 22 July Thursday 23 July Friday 24 July Koncertna Svi ih znamo, ali Na shledanou Jiri Menzel!

Bliski susreti rock zvijezda ELVIS - 43 godina nakon smrti Objavljeno: Kalendar Zagreb, Pogon Jedinstvo besplatno. Galerije


Gun Klub — na ova dva koncerta gosti su im bili Atheist Rap. Dodir Album) usana Tomi gan Goodbye Tuesday 1 September Ne bih se slozio da je sada krsh zvuk. Praha The Billy boy story.
Hell And Heaven - Tim Scott McConnell - Deceivers & Believers (CD, Album), Muskart Ramble - Louis Armstrong - Louis Armstrong (CD), Iron To Gold - The Power Of One (Vinyl), Pode Falar - Manu Gavassi - Manu Gavassi (CD, Album), Count Down - Musicians Union Band - Musicians Union Band (Vinyl, LP)
Sitemap

8 thoughts on “Ja Sjećam Se - Kud Idijoti - Cijena Ponosa (Vinyl, LP, Album)

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of Cijena Ponosa on Discogs. Label: Dancing Bear - DBCD • Format: CD Album • Country: Croatia • Genre: Rock • Style: Punk Kud Idijoti - Cijena Ponosa (, CD) | Discogs/5(4).
  2. Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Kud Idijoti - Cijena Ponosa at Discogs. Complete your Kud Idijoti collection/5(15).
  3. Listen free to KUD Idijoti – Cijena Ponosa (Ja sjećam se, Američki San and more). 14 tracks (). Discover more music, concerts, videos, and pictures with the largest catalogue online at kawaliracteder.guispurobalarinenepsatasbuejer.co
  4. Početkom sastav potpisuje za diskografsku kuću Dancing Bear, te objavljuju album Cijena ponosa. Krajem objavljuju Gratis hits live, album s nastupa u pulskom klubu Uljanik, povodom svog rođendana. KUD Idijoti su ostali popularni i u ostalim bivšim zemljama Jugoslavije, te su nastupali u Beogradu, Novom Sadu, te Skoplju.
  5. Ja se ne vraćam Mesečeva kći Kako je teško bez tebe 5 ispod nule lp O bella ciao Djevojkčice RITAM NEREDA () Breaking Wab Sama Put beznađa Riot KUD IDIJOTI () Cijena Ponosa Ja sjećam se .
  6. KUD Idijoti, legendarni punk bend iz Pule, ove godine obilježava 30 godina djelovanja, pa ću pokušati napraviti pregled dosadašnjeg rada starih pizdi (kako sami sebe zovu), jer su meni osobno jedan od najbitnijih bendova, kako muzički tako i po stavovima koje zastupaju u svojim pjesmama i intervjuima, i sa sigurnošću mogu reći da su bitno utjecali na moj svjetonazor.
  7. KUD IDIJOTI - 30 godina starih pizdi. KUD Idijoti, legendarni punk bend iz Pule, ove godine obilježava 30 godina djelovanja, pa ću pokušati napraviti pregled dosadašnjeg rada starih pizdi (kako sami sebe zovu), jer su meni osobno jedan od najbitnijih bendova, kako muzički tako i po stavovima koje zastupaju u svojim pjesmama i intervjuima, i sa sigurnošću mogu reći da su bitno utjecali.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *